Produkce

Profesionální
video marketing

Nejsilnější zbraň ve vaši marketingové strategii

Video komunikace

Audiovizuálně odvyprávíme váš příběh, představíme váš produkt, vaše zaměstnance nebo zvedneme povědomí o vaši značce. Připravíme komplexní strategii, díky které budete připraveni představit vaši práci světu.

Proč je důležitá tvorba video obsahu  • video zasáhne více smyslů než psaný text
  • příběh a emoce prodávají
  • pro zakázníky lépe uchopitelné sdělení
  • video udrží návštěvníka na stránkách déle až o 80 %

Reference

 

Mauting

Video k příležitosti 30. výročí fungování společnosti Mauting zabývající se výrobou potravinářských strojů.
Video bylo použito na marketingovou komunikaci na sociálních sítích.
 

Fanuc

Společnost FANUC je průkopníkem v oblasti revoluce výrobních postupů od automatizace jednotlivých strojů až po automatizaci celých výrobních linek.
 

Knotek

Video komunikace prémiového developerského projektu pro společnost Knotek, která svým klientům přináší mimořádné služby, erudovanost a letité zkušenosti.

Postup při tvorbě videa

Seznámení

1 V první řadě potřebujeme poznat Vás a vaši firmu, pochopit co děláte a pro koho to děláte. Zajímá nás vaše představa a očekávání, do které budeme chtít vložit nějakou naši invenci a osobní rukopis, který vkládáme do každého našeho videa.

Storyboard

2 Celým procesem spolupráce Vás bude provázet náš projektový manažer, který zajistí hladký průběh realizace. Kompletní projekt videa s Vámi probere na osobní schůzce nebo formou konferenčního hovoru.

Strategie

3 Jedno video vaši značku pozvedne, ale promyšlená strategie a série videí, která odvypráví celý příběh a vize, vás teprve vystřelí ke hvězdám.

Realizace

4 Standardně nám pro natáčení stačí jeden natáčecí den, vyjímečně dva. V rámci natáčení pořídíme velkou databázi záběrů, se kterou poté můžeme flexibilně pracovat. Z pořízených záběrů potom v rámci postprodukce připravíme samotné video.

Sdílení

5 Dle předem nastavené strategie potom publikujeme obsah na sociálních sitích, vašem webu či ve veřejném prostoru.
 
Projektový manager video produkce

Roman Hrušák

Roman s Vámi bude u realizace videa od samého počátku a provede Vás celým procesem tvorby videa až k hotovému výstupu. Pod jeho vedením jsme natočili a pustili do světa už desítky hodin materiálu a jeho zkušenosti s řízením video projektů jsou na vysoké úrovni. Zná perfektně veškeré postupy a navrhne to nejlepší řešení, které povede k hladkému průběhu kompletní spolupráce.
Nejčastější dotazy

FAQ video marketing

Hotové video standardně předáváme ve formátu .MOV a .MP4, jednoduše si ho stáhnete přes link, který Vám pošleme. Samozřejmostí je také vložení nového videa na Youtube a Vimeo kanál. V případě potřeby upravíme formát pro požadavky sociálních sítích, jako je Instagram a Facebook.

Šibeniční deadline nutí všechny k maximální efektivitě, určitě se ozvěte.

Ano a budeme rádi. Nejlepší výsledky dosahujeme, když je s námi klient po dobu realizace v úzkém kontaktu a po celou dobu tak míříme do stejného cíle.

Natáčení se běžně účastní 3 lidé. Jsme sehraný tým, jsme velice operativní a poradíme si s každou situací. Moderní natáčecí technika je velice kompaktní, neomezuje nás v pohybu a nemusíme díky ní dělat žádné kompromisy.

Hotové video standardně dodáváme cca do 3 týdnů od natáčení. Samotnému natáčení pak předchází přípravy jako je tvorba koncepce videa, to zabere zpravidla 1 týden.

Primárním ukazatelem ceny nového videa je jeho rozsah a délka časové náročnosti pro vytvoření. V případě malého rozsahu (cca do 60 sec.) cena automaticky klesá, ale naopak jeho rozšíření může mít vliv i na navýšení ceny.

Z tohoto důvodu doporučujeme první fázi projektu, kterou je analýza a scénář nepodcenit a aktivně se jí věnovat. Další důležitou položkou jsou náklady spojené s dabingem, nákupem hudebních licencí a pronájem profesioální techniky.