Termín realizace nového videa?

Share
Hotové video standardně dodáváme cca do 3 týdnů od natáčení. Samotnému natáčení pak předchází přípravy jako je tvorba koncepce videa, to zabere zpravidla 1 týden.

Dotazy ohledně vytváření a využívání videí ve světě online marketingu. Jak dlouho takový multimediální obsah vzniká, kdo tvoří natáčení tým a kolik za něj zaplatím?

FAQ VIDEO KOMUNIKACE

Hotové video standardně předáváme ve formátu .MOV a .MP4, jednoduše si ho stáhnete přes link, který Vám pošleme. Samozřejmostí je také vložení nového videa na Youtube a Vimeo kanál. V případě potřeby upravíme formát pro požadavky sociálních sítích, jako je Instagram a Facebook.

Šibeniční deadline nutí všechny k maximální efektivitě, určitě se ozvěte.

Ano a budeme rádi. Nejlepší výsledky dosahujeme, když je s námi klient po dobu realizace v úzkém kontaktu a po celou dobu tak míříme do stejného cíle.

Natáčení se běžně účastní 3 lidé. Jsme sehraný tým, jsme velice operativní a poradíme si s každou situací. Moderní natáčecí technika je velice kompaktní, neomezuje nás v pohybu a nemusíme díky ní dělat žádné kompromisy.

Hotové video standardně dodáváme cca do 3 týdnů od natáčení. Samotnému natáčení pak předchází přípravy jako je tvorba koncepce videa, to zabere zpravidla 1 týden.

Primárním ukazatelem ceny nového videa je jeho rozsah a délka časové náročnosti pro vytvoření. V případě malého rozsahu (cca do 60 sec.) cena automaticky klesá, ale naopak jeho rozšíření může mít vliv i na navýšení ceny.

Z tohoto důvodu doporučujeme první fázi projektu, kterou je analýza a scénář nepodcenit a aktivně se jí věnovat. Další důležitou položkou jsou náklady spojené s dabingem, nákupem hudebních licencí a pronájem profesioální techniky.