Internetový marketing

SEO optimalizace

Optimalizace pro vyhledávače Google, Seznam, Bing a další. Organické vyhledávání patří mezi to nejsilnější na internetu a neplatíte zde za prokliky nebo zhlédnutí.

Copywriting

Originální a čtivé texty jsou základem kvalitního obsahového marketingu. V kombinaci se SEO optimalizací vznikají skvostná díla, která dokážou upoutat. A to je účelem.

PPC marketing

Placená reklama Google Ads, Seznam Sklik atd. dokáže přivést relevantní návštěvníky, které váš byznys potřebuje. Platíte za kliknutí, zhlédnutí nebo konverzi, takže je vždy lepší svěřit správu profesionálům, jako jsme my v 321 Creative Crew.

 

Srovnávače zboží

Pro elektronické obchody je důležité zviditelnit prodávaný sortiment co nejvíce na internetu. Proto jsou tu zbožové srovnávače typu Heuréka nebo Zboží.cz, kam vaše produkty dostaneme.

Sociální sítě

Facebook, Twitter, TikTok a a další společenská média hýbou světem a patří mezi sociální kanály s obrovským potenciálem pro propagaci. Využijte jich ve svůj prospěch.

Video marketing

Objevte kouzlo a výhody multimediální propagace. Nechte si vytvořit brandové video propagující vaši značku nebo produktové video s obrovským zásahem relevantního publika.