Obsahový marketing

Dodáme vašemu webu obsah

Dopřejte vašim zákazníkům obsah, který je zajímá. Pomáháme vytvářet obsahové strategie, které budou vaše zákazníky bavit.

Copywriting a obsahový marketing

Oblíbený citát "Obsah je král" slyšel ve světě marketingu snad každý. A je to pravda. Tvorba kvalitního obsahu vám pomůže snad ve všech směrech. Zvýši důvěryhodnost firmy, přivedé nové návštěvníky, buduje komunitu a také, a to je důležité, výrazně zvyšuje pozice ve vyhledavačích.

Když budujete obsah, který lidem dá odpovědí, inspiruje nebo edukuje, je to pro vyhledaváče signál, že tenhle obsah lidi zajímá. A vy se tak díky kvalitnímu obsahu dostanete na přední pozice vyhledávání.

Proč je duležitá obsahová strategie

Tvorba obsahu

kvalitní obsahová strategie má přímy vliv na SEO a vaše pozice ve vyhledávání

Strategie

díky kvalitnímu obsahu budete z dlouhodobého hlediska pro vyhledavače zajímavější než vaše konkurence

Důvěryhodnost

kvalitní obsah vzbuzuje větší důvěryhodnost u zákazníků a budou se k vám rádi vracet pro relevantní informace

Návštěvnost

získávate návštevnost zdarma a z vašich čtenářu se stávají vaši nejvěrnější zákazníci

Jak postupujeme při tvorbě

Analýza projektu

1 V součinnosti se zadavatelem se snažíme získat co nejvíce informací, které následně zpracujeme a navrhneme obsahová témata ke spracování.

Klíčová slova

2 Uděláme analýzu klíčových slov, na základě které pak vytvoříme obsahovou strategii. Najdeme slepá místa a nové příležitosti.

Obsahová strategie

3 Navrhujeme a vytváříme relevantní multimediální obsah, který naplňuje předem stanovené cíle. Jde o běh na delší vzdálenost.

Měření, optimalizace a reporty

4 Činnost a vliv copywritingu měříme po celou dobu spolupráce. V případě zjištění možnosti optimalizace neváháme a editujeme.

Kdo se stará o psaní na web

 
Marketingový specialista

Vojtěch Král

Vojta se Online marketingem zabývá více než 10 let. Rád vám napíše zajímavý članek do blogu nebo zkorekturuje nový web. Má za sebou zkušenosti také s prodejními kanály a společnostmi na mezinárodní úrovni.