Video marketing podlahovka HERZ

Share
Unikátní řešení podlahového vytápění i chlazení v jednom systému PUSH 65 je jedničkou na trhu. Speciální izolační deskou a roztečí trubek 13 cm jsme přišli s optimálním řešením obou funkcí systému. V zimním období jsme snížením rozteče dosáhli lepšího tepelného komfortuv kombinaci s nízkými moderními podlahami ze samonivelačních potěrů (anhidridů). V létě je nižší rozteč výhodnější k odebírání přebytečného tepla z domu.


Provozní náklady jsou výrazně nižší než u klimatizace. Systém nevyžaduje zvláštní náklady na pravidelný servis. Firma uplatňuje vyspělý systém řízení kvality, který již během 60. let umožnil garantovat zákazníkům 5 let záruky na všechny výrobky. Pro všechny výrobky zahrnuté v záručních podmínkách platí tato lhůta i dnes, stejně jako vysoké standardy ve výrobě, které zabezpečují spolehlivost všech produktů.

Firma HERZ Armaturen vlastní moderní systém řízení jakosti, který je certifikován podle ISO 9001, stejně jako další národní a mezinárodní certifikáty pro celý výrobní sortiment. Termostatické ventily odpovídají normě EN 215.Reference

Obsahový marketing

Pro zvýšení povědomí o značce, produktu i podporu prodeje je tu obsahový marketing. Pro jeho reference sjeďte o kousek níže.

Video marketing podlahovka HERZ

Unikátní řešení podlahového vytápění i chlazení v jednom systému PUSH 65 je jedničkou na trhu.…

Dara-design.cz

Dara je brněnské koupelnové, designové a interiérové studio. Zařídili a vybavili jsme již nespočet…

Herz.cz

Firma Herz Armaturen je jediným rakouským a jedním z nejvýznamnějších evropských výrobců…