Výkonostní marketing
04.07.2022 | 8 minut čtení

Expres-interier.cz

Share

FirmaExpres podlahy s.r.o. vznikla v roce 2013 a zabývá se kompletním servisem a technologiemi související s podlahovinami, podlahovými krytinami, interiérovímy dlažbamy, úpravou podkladů pod podlahy a správnou technologii pokládky.

Původní řešení

 • jak vypadalo původní řešení
 • kde a jak sháněli první zákazky
 • lorem ipsum

Jaký problém jsme potřebovali vyřešit

 • víc poptávek
 • moderní design firemního webu
 • prezentace půjčovny vysoušečů
 • moderní a funkční e-shop s širkou nabídkou produktů
 • on-line marketing a získat větší povědomí o značce i mimo jihomoravský kraj

Výsledek

 • nárust poptávek o xxx %
 • zvýšení povědomí v JM kraji, Vysočině a dalších krajích
 • rozšíření sortimentu o nábytek
 • na míru upravený design e-shopu, na platformě Upgates

Pro expres podlahy jsme před x lety vytvořily firemni web na míru, který slouží jako online vizitka, která by dnes měla být standardem každé úspěšné firmy. 

Cílem firemního webu bylo, prezentovat služby a zvednout dohledatelnost na internetu. Mimo to, jsme také chtěli představit showroom v Pohořelicích a získat více nových poptávek, nejen v jihomoravském kraji. 

Po dvou letech se Lukáš rozhodl, že by chtěl v rámci onlinu ziskat mnohem větší prostor. Rozhodl se, že společně s námi postavi e-shop s podlahovýma krytinama, který navíc bude rozšířen o dekorativní stěrky, dveře, a nábytek. Společně jsme řešili, zdali je na místě nějaký rebranding, jestli postavit e-shop na míru a nebo vybrat některé z krabicových řešení. 

E-shop na míru nebo pronájem e-shopu?

Nakonec jsme usoudili že tvořit e-shop na miru aktuálně nemá význam a vybírali jsme mezi pronájmem e-shopu na platformě shoptet nebo upgates. Lukáš už na shoptetu měl z minulosti testovací demo e-shopu, kde měl už asi kolem 1000 produktu, my se ale i přesto rozhodli ze shoptetu migrovat vše na upgates

Originální webdesign

Důležitý pro nás byl design webu, který jsme si chtěli přizpůsobit na miru. Dále pro nás byla zásadní práce s obsahem, aby jsme mohli tvořit inspirativní a edukativní obsah. Ten pomůže nejen zákazníkům lépe se orientovat v nabídce dveří či podlahových krytin, ale také nám díky kvalitnímu obsahu bude e-shop lépe zvládat boj s konkurenci na předních pozicích ve vyhledavačich.

“Tvorba kvalitního obsahu patří do dlouhodobé strategie, díky kterému se zvedá povědomí o značce, důvěryhodnost a zvyšuje organickou návštěvnost e-shopu. Proč je důležité budovat kvalitní obsah?”

Branding a rebranding

Jednou z otázek bylo, jestli se budeme držet brandu exprespodlahy.cz a nebo budeme pracovat na e-shopu s novým brandem. Vzhledem k tomu, že e-shop obsahuje produkty od podlah, přes interiérové dveře až po dekorační stěrky a nábytek, bylo vhodnější zvolit doménu expres-interiér.cz

Chci se odlišit

Tady jsme měli s Lukášem od začátku jasno. Odlišit se. Takže žádné blikající bannery se slevou, slideshow s výhodnýma nabídkama na homepage, umělé slevy apod. 

Aby hned na první pohled bylo jasné, že se specializuje na interiéry, tak jsme připravily 3D model budovy a interiéru s interaktivními prvky, které zákazníka nasměrují do konkrétní kategorie. Zajímovosti tady je, že jsme měli dva 3D modely. Denní a noční interiér a bylo nám líto, ten noční interiér nevyužit. Proto jsme úvodní 3déčko nastavili tak aby se v podvečerních hodinách přepínalo do večerního režimu. Nic, na čem by stál výkon e-shopu ale tyhled drobnosti nás baví.

Výhody pronájmu krabicového řešení e-shopu

Z našeho i klientova pohledu, to byla rozhodně úspora času a peněz. Díky tomu se můžeme více zaměřit na online marketing a budování nového brandu expres-interiér.

Reference

Výkonostní marketing

Na výkonu záleží, a právě proto tu máme výkonnostní marketing. Co se takhle podívat na některé z referencí, které tohoto marketingu u nás využívají?

Vodovodní baterie HERZ

Společnost Herz je jedním z nejvýznamnějších evropských výrobců baterií, kteří mají svoji…

Armyshop.cz

ARMYSHOP.CZ, s.r.o. je provozovatelem několika internetových obchodů a na oblíbeném portálu…

Expres-interier.cz

FirmaExpres podlahy s.r.o. vznikla v roce 2013 a zabývá se kompletním servisem a technologiemi…