Oknostudio.cz

Share
Společnost OKNOSTUDIO s.r.o. se od svého vzniku roku 2007 profiluje jako obchodní a realizační partner dodávek oken, dveří, stínící techniky a odborného servisu. Už od počátku svého vývoje bylo jasné, že se společnost bude ubírat směrem výroby a prodeje špičkových výrobků oken a dveří, poskytování kvalitních služeb a osobního přístupu ke klientům = těžší cesta, která však přináší dobrý pocit celému týmu a vede ke spokojenému zákazníkovi. To je náš hlavní cíl!

Díky těmto pilířům, dobře odvedené a poctivé práce, se společnost OKNOSTUDIO stala základnou pro obchodníky, techniky, montážníky, zedníky a další pomocné síly neméně důležité. Všichni tito lidé jsou součástí týmu, který se podílí na celém průběhu realizace vašich zakázek a je tu připraven pro vás.

Reference

Branding / Tvorba webu

Součástí naší agentury je kreativní grafické studio, které se specializujeme na kompletní fullservis v rámci brandingu a budování značky (tvorba loga, sjednocení vizuální identity, firemní tiskoviny). Pokud hledáte možnosti, jak zlepšit firemní image nebo zvýšit důvěryhodnost stačí nás kontaktovat.

Knotek-reality.cz

Prémiová realitní kancelář, která se věnujeme náročným developerským projektům a prodeji…

Zez-silko.cz

Společnost ZEZ SILKO, s.r.o. je předním výrobcem výkonových kondenzátorů, kompenzačních a filtračně…

Oknostudio.cz

Společnost OKNOSTUDIO s.r.o. se od svého vzniku roku 2007 profiluje jako obchodní a realizační…